O FIRMIE


Obsługa księgowa Kraków:

Kancelaria Podatkowa Exact

Biuro rachunkowe „EXACT” zostało założone w 1996 roku, co oznacza, że mamy już dwudziestopięcioletnie doświadczenie w obsłudze księgowej i doradczej Firm i Klientów indywidualnych – w Krakowie, ale także poza Krakowem. Jesteśmy firmą dynamicznie rozwijającą się, dostosowaną do wysokich wymagań swoich Klientów. Jesteśmy na bieżąco w zakresie dynamicznych zmian w prawie podatkowym i księgowym, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi na wysokim poziomie.

Posiadamy długoletnią praktykę w prowadzeniu księgowości oraz certyfikat Ministerstwa Finansów uprawniający do usługowego prowadzenia księgowości i doradztwa podatkowego.

Księgowość w Krakowie na dobrym poziomie, którą możesz mieć już dziś

Dzięki indywidualnemu podejściu, co roku przybywa nam osób zadowolonych z obsługi księgowej naszego biura. Oferujemy swoje usługi zarówno osobom prywatnym (wypełnianie deklaracji podatkowych PIT i inne), jak również firmom. Zapraszamy do współpracy osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak również spółki wszystkich rodzajów.

Obsługa księgowa w Krakowie na poziomie

Kierujemy się przede wszystkim dobrem naszych Klientów prowadząc wszystkie sprawy rzetelnie, zgodnie z przepisami i etyką zawodową zachowując całkowicie tajemnicę powierzonych nam informacji i dokumentów.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom stawianym przez rynek w swym gronie posiadamy specjalistów do spraw finansów, prawa, doradztwa gospodarczego i podatkowego, specjalistów do spraw rozwoju firmy i restrukturyzacji. To oznacza, że zajmujemy się nie tylko typową księgowością, jak prowadzenie ksiąg rachunkowych i przygotowywanie deklaracji podatkowych. Również doradzamy w zakresie prowadzenia firmy: najbardziej optymalnej formy prawnej i wyboru sposobu opodatkowania czy strategii rozwoju firmy. Oczywiście zajmujemy się również obsługą kadr i płac.

Wybierz solidną obsługę księgową

Zapraszamy do skorzystania z usług Kancelarii EXACT. Jest to jedyne miejsce gdzie załatwicie Państwo wszystko: od pomocy w założeniu firmy, poprzez doradztwo z zakresu działalności przedsiębiorstwa, po obsługę księgową i prawną. Znajdujemy się w Krakowie przy Al. Płk. Wł. Beliny Prażmowskiego 35/4. Jest to w pobliżu ronda Mogilskiego, co oznacza, że łatwo jest do nas dojechać również komunikacją miejską. Oczywiście obsługujemy również klientów spoza Krakowa, ponieważ obsługa księgowa może być świadczona zdalnie.