DLACZEGO MY?


Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub zamierzasz otworzyć własną firmę, chcesz się dowiedzieć, na jakich zasadach najkorzystniej się rozliczać, chcesz zmniejszyć koszty w swojej firmie, nie nadążasz za ciągłymi zmianami przepisów podatkowych – trafiłeś pod właściwy adres.

Kancelaria Prawno Podatkowa EXACT daje Ci to, co w biznesie najcenniejsze – spokój i pewność, że Twoje sprawy są w rękach najlepszych specjalistów. Przychodząc do nas oszczędzasz cenny czas i pieniądze
Biuro rachunkowe w Krakowie - dlaczego wybrać nas?

Nasza kancelaria zadba o to, byś nie musiał odwiedzać urzędów skarbowych, ZUS-u, sądu i innych instytucji. Gwarantujemy Ci zgodne z przepisami prawa podatkowego prowadzenie księgowości, pomoc w założeniu i prowadzeniu firmy oraz pełną obsługę prawną wraz z zastępstwem sądowym.

Zespół naszej kancelarii tworzą wysokiej klasy specjaliści z zakresu rachunkowości zarządczej, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, doradztwa podatkowego. Są to osoby z ogromnym doświadczeniem praktycznym w w/w dziedzinach popartym wyższym wykształceniem uniwersyteckim i podyplomowym oraz wieloletnią praktyką przy największych przedsięwzięciach gospodarczych naszego kraju.

Ponieważ nasza wiedza poparta jest wieloletnia praktyką dajemy gwarancję na to, że nasze porady i obsługa jest najwyższej jakości. Świadczą o tym wygrane procesy naszych Klientów, których reprezentujemy przed sądami wszystkich instancji. Na swoim koncie mamy 100% pozytywnych kontroli z urzędów skarbowych, wygrane sprawy przed organami skarbowymi oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

 

Exact: sprawdzone biuro rachunkowe

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę notarialną. Zapraszamy do współpracy