DLACZEGO MY?


Jeśli prowadzisz działalność gospodarczą lub zamierzasz otworzyć własną firmę, chcesz się dowiedzieć, na jakich zasadach najkorzystniej się rozliczać, chcesz zmniejszyć koszty w swojej firmie, nie nadążasz za ciągłymi zmianami przepisów podatkowych – trafiłeś pod właściwy adres.

Kraków – biuro rachunkowe EXACT

Kancelaria Prawno Podatkowa EXACT daje Ci to, co w biznesie najcenniejsze – spokój i pewność, że Twoje sprawy są w rękach najlepszych specjalistów. Przychodząc do nas oszczędzasz cenny czas i pieniądze.

Biuro rachunkowe w Krakowie - dlaczego wybrać nas?

Biuro rachunkowe w Krakowie – wybierz nas

Nasza kancelaria zadba o to, aby nie musieli Państwo odwiedzać urzędów skarbowych, ZUS-u, sądu i innych instytucji. Gwarantujemy Ci zgodne z przepisami prawa podatkowego prowadzenie księgowości, pomoc w założeniu i prowadzeniu firmy oraz pełną obsługę prawną wraz z zastępstwem sądowym.

Zespół naszego biura rachunkowego tworzą wysokiej klasy specjaliści z zakresu rachunkowości zarządczej, prawa gospodarczego, prawa cywilnego, doradztwa podatkowego. Są to osoby z ogromnym doświadczeniem praktycznym w w/w dziedzinach popartym wyższym wykształceniem uniwersyteckim i podyplomowym oraz wieloletnią praktyką przy największych przedsięwzięciach gospodarczych naszego kraju.

Działamy jako biuro rachunkowe w Krakowie od połowy lat dziewięćdziesiątych. Wieloletnie doświadczenie w obsłudze różnych podmiotów gospodarczych (od jednoosobowych działalności, po duże spółki prawa handlowego) dają Państwu pewność, że można nam zaufać i wybrać właśnie nas jako swoje biuro rachunkowe.

Ponieważ nasza wiedza poparta jest wieloletnia praktyką dajemy gwarancję na to, że nasze porady i obsługa jest najwyższej jakości. Świadczą o tym wygrane procesy naszych Klientów, których reprezentujemy przed sądami wszystkich instancji. Na swoim koncie mamy 100% pozytywnych kontroli z urzędów skarbowych, wygrane sprawy przed organami skarbowymi oraz Zakładem Ubezpieczeń Społecznych.

Exact: sprawdzone biuro rachunkowe

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę księgową. Doradzamy w zakresie wyboru najbardziej dla Państwa optymalnej formy prawnej przedsiębiorstwa oraz sposobu opodatkowania. Prowadzimy księgi rachunkowe, przygotowujemy deklaracje podatkowe, zajmujemy się również obsługą ZUS oraz kadrami i płacami. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym. Działamy w Krakowie (okolice ronda Mogilskiego), przy czym nasze usługi biura rachunkowego oferujemy również klientom spoza Krakowa. Zapraszamy. Namiary do nas znajdą Państwo w zakładce kontakt.